stylowe-bransolety.pl

Polski świat mody słynie z tego że odsuwany jest na drugi plan za sprawą zagranicznej mody. Często mówi się że polska moda w porównaniu do innych regionów dopiero raczkuje, ale gdyby jednak przyjrzeć się temu akuratniej polscy handlowcy są w stanie przedstawić klientom naprawdę ciekawe koncepcje!
Od modnych fasonów po wysokich lotów tkaniny. Gdzie i dlaczego pojawia się przeszkoda klientów? Brak odpowiednich kompetencji projektantów czy szukający ludzie są zbyt rygorystyczni w swojej selekcji?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w dużo krótszym tempie niż organizacje międzynarodowe dostając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na wejście na właściwy tor. Klienci dostrzegając że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są bardziej rozchwytywane zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są realia.
Okazuje się że wymarzonego płaszcza, albo innej odzieży klienci nie muszą szukać u naszych sąsiadów ponieważ wystarczy sprawdzić polski asortyment.

Podsumowując spróbujmy zaakceptować i pokochać to co Polskie! Zostawmy stereotypy i dajmy szansę tutejszym producentom i pozostałym wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Stylowe Bransolety