slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz trzy podstawowe terminy nakreślające typową damę? My znamy: milość, bliscy i ubrania. Co kryje się pod tymi nazwami? Jakich rzeczy pragną panie? Czego nie tolerują? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na moment? Dziś omówimy pierwsze podstawowe pojęcie: miłość w świecie kobiety. Postarajmy się je zrozumieć. Jak postrzega samą siebie kobieta, a widzi ją płeć silna? Czego oczekują obie strony? Damy lubią czuć się adorowane. Większość ceni sobie sytuacje kiedy ukochany bierze inicjatywę w głębszej relacji we własne ręce ale znowu nie akceptują postawy na zabój zaangażowanego „sługi”. Jak bardzo często mówią z jednej strony pragną troski, zaangażowania w uczuciach, jednak w drugiej połowie w sekrecie marzą o tym by ich kochanek czasami stawiał opór, był niedostępny. Co za tym idzie? Damy na przekór pozorom też kochają zdobywać, bo przecież kogo cieszy w pełni bez trudu zyskana rzecz, a dopiero co więź czy też atencja osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Tak więc jak dogodzić oczekiwaniom pięknych dam? Jak to rozegrać by być na pozycji lidera?
Dbaj o nią w sposób jaki chce, zaobserwuj jej mniejsze lub większe potrzeby, żeby wiedzieć jakie z nich są najważniejsze i na nich skoncentruj się najbardziej, nawyk bycia nieosiągalnym wypracujesz dyskutując z kobietą. Pamiętaj, że to dyskusja jest fundamentem dobrego związku.
Nie zapominaj, że więź należy pielęgnować często drobnymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześniej czy później po prostu wygasa. Właśnie to czyni, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna