producenci-dodatkow.pl

Wyroby jubilerskie posrebrzane, czy też prawdziwe? Jakie wybieramy chętniej? Ten spór trwa już długo na świecie. W tej chwili spróbujemy rozprawić na ten temat. Choć problem nie będzie to aż tak nieskomplikowane jak mogłoby się zdawać. Oba gatunki wyrobów jubilerskich mają znane wady choć i poważne pozytywne aspekty posiadania.
Prawdziwa biżuteria – najczęściej produkuje się takie modele z czystego metalu. Dlatego właśnie jest sporo droższa. Wytwarza się taką biżuterię przetapiając rudy złota. Jest znacznie bardziej prestiżowa i właśnie z tego powodu regularnie kupują ją klienci bogatsi. Także znaczące jest punkt jej prezentacji, zwykle pozostają to salony jubilerskie. Jest elegancko zaprezentowana w oświetlonych, witrynach. W takcie jej kupna zazwyczaj otrzymamy eleganckie pudełeczko. W takim punkcie obsługa na 100% pozostanie lepsza i lepiej wykwalifikowana. Wyroby złotnicze z metali szlachetnych o czym również nie wolno zapominać, nie powodują uczuleń.
Biżuteria sztuczna – jest z reguły produkowana ze połączenia metali pospolitych, a powleka się ją niedużą kożuchem metalu szlachetnego. Te modele w miarę w niekrótkim czasie tracą swój wygląd i kobiety wyrzucają je. Ich najpowszechniejsza zaleta to jak najbardziej niska cena sprzedaży. Niestety uważamy, że może wywoływać uczulenia, bardzo często biżuteria z dodatkiem niklu. Co najważniejsze linie takiej biżuterii są niezwykle oryginalne z uwagi na stop, zwyczajnie dużo łatwiej ją wyprodukować. Zestawy w tym wypadku z reguły składają się z 2 części – bransoletki i naszyjnika.
Kończąc biżuteria z metali szlachetnych pozostaje lepiej zrobiona, a także nie wywołuje reakcji alergicznych. Jednak pozostaje znacznie droższa, ale także nie ściera się po krótkim czasie użycia jak sztuczna. Jednakże linie biżuterii platerowanej są oryginalniejsze i tańsze. Jaki gatunek pozostaje lepszy? W naszej opinii są po prostu różne.

Producenci dodatkow